2005 yılından bu güne Milas’ta faaliyet gösteren işletmemiz, İşletme sahibi  Sevinç Dilli ve eşi Ali Bekir Dilli çiftinin, memleketleri olan Trabzon’da başlayan mesleki faaliyetlerini aynı heyecan ve samimiyet ile 2005 yılından bugüne kadar Milas’ta devam ediyor. Rabbimizin en büyük nimetlerinden buğdayı samimiyet ve özgüven ile işleyip unlu mamüller üreterek sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.

İşletmemizde, Baston Ekmeği, Trabzon Ekşi Maya Ekmeği, Trabzon Tava Ekmeği, Kepek Ekmeği, Çavdar Ekmeği, Mısır Ekmeği, Pide Ekmeği, Simit ve Poğaça çeşitleri üretilmektedir.

Ayrıca, Şarküteri bölümümüzde kahvaltılık tüm ürünler olmak üzere başta Trabzon yöresine ait yöresel ürün çeşitlerinin tamamı  temin edebilirsiniz. Trabzon Tereyağı, Kalot Peyniri, Kuymak Peyniri, Çeçil Peyniri, Telli Peynir, Eski Kaşar, Yağlı Tulum Peyniri, Keçi Tulum, Küflü Tulum, Teneke Tulum, Erzincan Tulum, Giresun Tulum, İspir Fasülye, Kalot Fasülye, Tarhana, Mercimek, Mısır Kırması, Ekmeklik Pirinç, Gün Kayısı, Malatya Kayısı, Fındık, Kabuklu Fındık, Kavrulmuş Fındık, Antep Fıstığı, Hurma, Cevizli Sucuk, Muska Pestil, Sarma Pestil, Ballı Sarma, Beton Helva, Un Helvası, Petek Balı, Pekmez, Tahin, Dut Pestili, Karadeniz Çayı ve bir çok çeşit ürünü fırınımızdan temin edebilirsiniz.